O mnie

Jestem psychologiem, mediatorem i terapeutą terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR. Moją pasją jest pomaganie innym w odnajdowaniu równowagi w ich życiu, po tym jak sama pozwoliłam sobie na to w ostatnich latach.

Przez ponad 20 lat pracowałam w firmach korporacyjnych, oddając swoje zdrowie i czas oraz pokonując szczeble kariery w pogoni za sukcesem.

W ostatnich kilku latach moje ciało zaczęło się jednak buntować przeciwko takiemu sposobowi jego wykorzystania, coraz częściej i silniej dając mi znaki, że tracę równowagę w swoim życiu. Choć obiektywnie nie były to przyjemne doświadczenia, dla mnie stanowiły punkt zwrotny. Skierowały mnie w stronę psychologii i jej praktycznego wykorzystania w poprawie jakości życia.

W swojej pracy korzystam z najnowszej wiedzy psychologicznej zarówno naukowej, jak i stosowanej. To co oferuję, ma być skrojone na miarę osoby, która do mnie przychodzi, bowiem zdaję sobie sprawę, że każdy jest odrębnym światem z jego własną i niepowtarzalną historią życia.

Dodaj komentarz